Tréninky

Chtěli byste si zlepšit svůj styl nebo techniku jízdy? A využívat svůj bike naplno? Tak to jste tady správně. Stačí si jen vybrat, který z nabízených tréninků je pro vás ten nejlepší

Obecné informace

Vždy před tréninkem se klientů ptám, s jakým cílem přichází, jaké mají s ježděním zkušenosti, jak se jako jezdci hodnotí a co by rádi v ježdění zlepšili. Jedním z nejčastějších požadavků je naučit se jezdit technicky správně a nebát se skákat. Myslím, že právě to, aby měl člověk svůj bike pod kontrolou, je z hlediska bezpečnosti nejdůležitější.

S každým klientem začínám vždy od úplných základů, takže nejprve řešíme správnou pozici na kole, rozložení váhy, zatáčení apod.. Každá fáze tréninku je důležitá a stejně důležité je i její načasování a trpělivost. Jde mi o to, aby jezdec či jezdkyně viděli, že kolo správně ovládají a mají ho tzv. „v ruce“, protože pak teprve pociťují ten správný posun

Tréninky probíhají zejména v Praze, ale není problém se dohodnout na jakékoliv jiné lokaci. Svým klientům vymýšlím program vždy podle jejich dovedností a zkušeností a hlavně tak, aby je to bavilo! Během tréninků kombinujeme jízdu na trailech v lese, pumptracku, bikrosce a věnujeme se, technice, stabilitě, nebo čemukoliv dalšímu, co je potřeba.

MB BIKE ACADEMY tréninky ve zkratce:

 • trénink je určen pro všechny jezdce: začátečníky i pokročilé, bikery i bikerky + mladé jezdce, kteří si chtějí splnit svůj sen
 • trénink je postaven vždy na míru dle výkonnosti
 • při výuce probíhají nejprve teoretické části a teprve potom části praktické
 • součástí tréninku je i osobní poradenství + support

Individuální trénink

Každý má nárok na to dopřát si individuální trénink na míru. Preferuji a upřednostňuji pravidelné klienty, které ježdění baví a mají chuť se stále zlepšovat. Lokalita tréninku je pouze o domluvě.

Skupinové vyjížďky

Trénink určen pro ty, kteří se rádi posouvají v partě a navzájem se při učení nových dovedností či sjíždění trailů podporují. Preferuji, když je skupina stálá, abychom každou další hodinu mohli postupně navazovat na další dovednosti.

Speciální program

Program je určen pro nadějné mladé jezdce, kteří mají ambice závodit, anebo se chtějí stát komplexními jezdci se správnými návyky.

Každý týden spolu strávíme 2 hodiny ježděním na kole a 2 hodiny fyzickým tréninkem (posilování, protahování). K tomuto programu patří ještě řadu dalších bonusů, jako je školení a pomoc s prezentací na sociálních sítí, údržba kola apod.

Bonusy k členství ve speciálním programu:

 • 20% slevu na veškerý sortiment ve FLOWCYCLES BIKE STUDIO
 • Videocoaching (pravidelný)
 • Osobní poradenství
 • Přednostní servis ve FLOWCYCLES BIKE STUDIO
 • Školení údržba kola ve FLOWCYCLES BIKE STUDIO
 • Mikina, triko, dres MB BIKE ACADEMY
 • Servisní podpora na závodech

Rychlý kontakt

Máte zájem o trénink, nebo se chcete jen na něco zeptat? Napište mi zprávu a já se vám ozvu.